Mała książka Wielki człowiek

Mala ksiazka

Academica

Academica logo 360x106

Konkurs plastyczny "Z Laponii do KWADRO, czyli Święty Mikołaj w bibliotece" rozstrzygnięty !!

W konkursie wzięło udział 63 prace, za które serdecznie dziękujemy. Po zapoznaniu się z dostarczonymi pracami plastycznymi, kierując się kryteriami określonymi w regulaminie Konkursu, Jury w składzie: Małgorzata Dobrowolska, Aurelia Sitek-Juszczak, Wanda Wolak postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Lista nagrodzonych znajduje się na stronie internetowej Biblioteki Sztumskiego Centrum Kultury www.bibliotekasztum.pl

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie wszystkim uczestnikom

Odbiór nagród w bibliotece od dnia 15.12.2021r.

lista nowa Mikołaj

Copyright © 2022 ZWOLUCH Rights Reserved.