Mała książka Wielki człowiek

Academica logo 360x106

Kochani! ❤🙂
Zapraszamy Was do udziału w wakacyjnym konkursie! 👉KSIĄŻKA NA SPACERZE📖
W każdy sierpniowy poniedziałek będziemy prezentować jedno zdjęcie konkursowe. Dziś zamieszczamy pierwszą fotografię.

Zasady zabawy to cztery proste kroki:

Krok 1 – OBSERWUJ Funpage Biblioteki
Krok 2 – ODGADNIJ na podstawie zdjęcia „GDZIE KSIĄŻKA WYBRAŁA SIĘ NA SPACER?”
Krok 3 – Określ TO MIEJSCE i NAPISZ (nazwę ulicy, obiektu, miejsca) w komentarzu pod postem
Krok 4 – Jeżeli jako pierwszy/a poprawnie określisz „ GDZIE KSIĄŻKA WYBRAŁA SIĘ NA SPACER” – WYGRYWASZ tę książkę

Baw się z Biblioteką KWADRO!

Academica

Academica to darmowa wypożyczalnia międzybiblioteczna umożliwiająca korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej.
W Academice udostępniane są przede wszystkim książki i czasopisma naukowe ze zbiorów Biblioteki Narodowej, w tym: podręczniki akademickie, prace naukowe i popularnonaukowe, lektury na konkursy i olimpiady przedmiotowe oraz czasopisma naukowe z listy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze wszystkich dziedzin wiedzy.Dostępne są również publikacje niskonakładowe oraz niedostępne na rynku wydawniczym.
Dostęp do około 3,5 mln publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, jest możliwy tylko w bibliotece, w Wypożyczalni Naukowej.
Bibliotekarz pomoże Wam zalogować się do systemu i pokaże jak wykonać pierwsze kroki w Academice.

Poniżej podręcznik z instrukcją dla czytelnika:

Academica logo 360x106

Copyright © 2021 ZWOLUCH Rights Reserved.