Drodzy Czytelnicy!

Wkrótce otworzymy dla Was naszą bibliotekę. Nieustannie pracujemy nad tym, aby zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla Czytelników, jak i naszych pracowników.

Dlatego otwarcie biblioteki nie nastąpi w poniedziałek 4 maja, ale dopiero wtedy, gdy będziemy w stanie sprostać wszystkim wymogom, które uchronią nas przed rozprzestrzenianiem się wirusa.

Prosimy Was o cierpliwość, wyrozumiałość oraz pozostanie z nami w kontakcie. O kolejnych krokach otwierania będziemy informować na bieżąco.

Copyright © 2020 ZWOLUCH Rights Reserved.