Powiększ

Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z Internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.e-mocni.org.pl

W razie pytań, skontaktuj się z moderatorem szkoleń online pracującym w Twojej gminie:

Małgorzata Trąmpczyńska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 601 381-439.