Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 25 39
biblioteka@scksztum.pl
Kontakt

Wyszukaj na stronie

Z książką na start

Z książką na start

Sztum 1806-1945

W Bibliotece Sztumskiego Centrum Kultury można zakupić publikacje dotyczące Sztumu:

Borzyszkowski J., Sztum 1806-1945

Borzyszkowski J., Sztum 1806-1945 - cena 35 zł

Czas odnaleziony, czas oddany.Sztum wczoraj i dziś, pod red. J.Ryszkowskiego

Czas odnaleziony, czas oddany.Sztum wczoraj i dziś, pod red. J.Ryszkowskiego - cena 20 zł

Zaproszenia

 

 

Facebook

Biblioteka bierze udział w pogramach

 

1380725170

1408372303

instytut

Biblioteka na Facebook-u

Biblioteka Dziecięca włączyła się w XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pt. "Sportowcy czytają dzieciom-wychowanie przez sport i czytanie". Na spotkanie z naszym gościem p. Agnieszką Borowska przybyły dzieci z grupy "Słoneczek" i " Motylków" z Przedszkola w Sztumie.

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce w Bibliotece SCK 28 marca 2019 r. Znany sztumski pasjonat muzyki klasycznej Andrzej Bielecki wygłosił prelekcję na temat życia i twórczości Stanisława Moniuszki. Impreza zorganizowana została w dwusetną rocznicę urodzin kompozytora.

 

Powiększ

 

 Agata Passent - z wykształcenia germanistka, z zawodu felietonistka, dziennikarka. W TVN 24 prowadzi program Xięgarnia, w „Twoim Stylu” pisze felietony, działa w Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej. Córka felietonisty Daniela Passenta i pisarki Agnieszki Osieckiej.

Autorka książek: Miastówka, Warsaw Station, Kto to pani zrobił? Jest fantastycznie, Long live the palace! Podręcznik obytego Polaka, Stacja Warszawa.
 
 
Poniżej zdjęcia ze spotkania:


Copyright © 2019 ZWOLUCH Rights Reserved.   

Designed by www.kabelki.eu.